Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze o powierzchni 63m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2009 roku przy ulicy Jasińskiego.
Mieszkanie składa się 3 pokoi (salon z balkonem, 2 sypialnie), kuchnii, łazienki (umywalka,wanna i miejsce na pralkę) i ubikacji (osobno) oraz z balkonu i piwnicy. Kuchnia jest umeblowana i posiada kuchenkę gazową. W przedpokoju znajduje się szafa wnękowa z drzwiami przesuwnymi. Okna plastikowe z roletami. Reszta mieszkania nieumelbowana.
Mieszkanie ogrzewane jest piecykiem gazowym.
Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Jasińskiego w centrum Zielonej Góry. Lokal znajduje się blisko starówki (około 0,5km), bardzo blisko Facus Parku (0,5km) oraz Palmiarni. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe co pozwala na szybkie dotarcie do ścisłego centrum miasta oraz przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. Okolica bardzo cicha, zielona i blisko parku.
Mieszkanie zostało wykończone w 2010 roku, jest zadbane i w bardzo dobrym stanie.
Mieszkanie ma możliwość na połączenie telefoniczne i internetowe.
Cena za wynajem to 1400zł za miesiąc + opłata za media (prąd, woda, gaz).
Tel: 603898559 / 609983209
e-mail: leszekrys@interia.pl / rysarek@interia.pl |